Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dolní Heřmanice

2. 10. 2009
Letos se naši kluci - většinou dorostenci zúčastnili soutěže v Dolních Heřmanicích. Byl to závod v klasickém způsobu hašení, tedy jedna z našich nejlepších disciplín. Kluci se hodně připravovali a všichni doufali v obhájení loňského prvenství. Na tuto soutěž vyjela i naše zásahová jednotka. Po několika letech se opět pustili do závodění, bohužel díru do světa neudělali.
Štafetu vyhrál náš A tým - tedy kluci. Bohužel se nepodařilo dosáhnout stejného umístění také na útocích. Byly dva pokusy, což bylo pro nás dobře, protože jsme se nemuseli tolik stresovat.
A jak to dopadlo? Náš družstvo A obsadilo krásné druhé místo, bylo poraženo pouze hasiči z Laviček. Zásahová jednotka se sice velmi snažila, ale skončila poslední.
Celé závody doprovázela špatná atmosféra způsobená dohady o pravidlech soutěže. Po závěrečném nástupu následovalo fotografování a odjezd domů na "zásahovém voze SDH Ruda" tedy na platoňáku taženém traktorem. V našem týmu panovala dobrá nálada a všichni byli spokojeni. A tak to má být.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář