Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žďárská liga - Litava

15. 5. 2009

V neděli 10. května od 11 hodin začala druhá soutěž ze seriálu soutěží Žďárské ligy. Tentokrát jsme se vydali do Litavy. Na start jsme nastoupili v trošku omezeném počtu. Kluci si museli půjčit jednoho člena na rozdělovač. Holky byly dá se říct kompletní - na levém proudu se po několika letech objevila Anča.

Kluci nastoupili na start jako 31. družstvo. Bohužel se nedá říct, že by byli secvičení, a tak když se jim povedl zadek, tak to holt Tomáš nedoběhl a musel se zastavit několik metrů před nástřikovou čarou. Z tohoto místa už se nedalo srazit terč. Z tohoto důvodu naši kluci nedokončili útok a tak se jim ani nepřipisují body do průběžného hodnocení Žďárské ligy.

Holky získaly startovní číslo 16., což bylo také poslední. Nováčkovsou daň si vybraly i ony. Došlo k rozpojení spoje na rozdělovači a v rámci napojování a tažení rozdělovače o trochu dopředu se rozpojil spoj i na druhém Céčku. Takže to pro nás byla další škola a další připravení se na nově nastalé problémy a situace. Holky tedy obsadily 16. místo, což jim vyneslo 1 bod do celkového hodnocení soutěže.

I když se nám tentokrát nedařilo, tak nám to nevadí a budeme trénovat dál, vždyť máme před sebou ještě spoustu dalších kol nejen Žďárské ligy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář